My Profile

Profile Avatar
AlfonzoWeidn
Via Capo Le Case 20
Bostone, BS 25089
Italy
0326 6765012 https://www.sparkfun.com/users/1030271
Paprastai nosies uždavinys yra labai paprasta procedūra, kuri gali būti baigta per keletą valandų, todėl paprastai ji turėtų ilgalaikį atkūrimo etapą. Ši atkūrimo fazė, jei jos nėra tinkamai valdomos, gali pakeisti naudingus aspektus, kurių ieškote, kad atliktumėte chirurginį gydymą.
Norint pasiekti idealių rezultatų, turėtumėte būti išsilavinę, kas vyksta gydymo stadijoje, ir tik tai, ką jūs Turi daryti ir susilaikyti nuo veiksmų:
I. Jūs atvyksite iš chirurgijos, naudodami nosies gipso. Dabar, kai pasieksite iš operacijos, jūs visada turėsite tam tikros formos dangą ant nosies. Tai gali būti ir nosies gipso ar medicininės plokštelės. Šiuo metu jūsų nosis būtų gana trapi, laikydamiesi medicinos įpjovos; Todėl reikia paramos. Tokia danga taip pat padeda išlaikyti nosies struktūrą.
ii. Mažas kraujo nuostolis visoje gydymo metu yra normalus
net jei chirurginė procedūra eina sklandžiai, jūs vis tiek išgyvensite kraujavimą per rekuperaciją. Paprastai tai trunka keletą savaičių, paprastai lydima pasenusi nosis.
iii. Patinimas yra reguliariai. Jūs neturėtumėte tikėtis, kad chirurginės procedūros rezultatus pastebėsite taip greitai, kaip paliksite operacinę patalpą, ypač dėl to, kad jūsų nosis tikrai uždegimas ar mėlynės. Laimei, tai tikėtina, kad atsiras tik po keleto ar daugiau savaičių tam tikrais atvejais.

- Galite tikėtis, kad po dviejų savaičių tuštinimas išnyks, jei jūsų operacija susijusi su uždarymo strategija. Kita vertus, jei turėtumėte atvirą chirurginio gydymo būdą, bet koks patinimas gali pasidaryti keturių savaičių laikotarpį.
iv. Nesvarbu, ar turite akivaizdų ženklą, ar neveikia operacija, ar ne, priklausomai nuo chirurginės procedūros metu naudojamos technikos. Jūsų chirurgas, žinoma, būtų pats efektyviausias asmuo, kuris nuspręstų, kokio tipo operacijos būdas jums reikalingas, net jei jums gali tekti rinktis Viena technika per kitą. Toks pasirinkimas gali būti, nes viena strategija (atvirojo metodo) sukelia šiek tiek, bet pastebimą nosies randą, o dar viena (uždarymo strategija) nesukuria pastebimo ženklo.
Dar viena kokybė, kuri skiriasi nuo uždarymo iki atidarymo būdų Kaip nusišlifuotos operacijos, naudojamos chirurginėje procedūroje, dingsta. Naudojant uždarą strategiją, jūs galite tikėtis, kad jūsų siūlės natūraliai skystos per vieną savaitę. Tai nėra iš tikrųjų atviro metodo atvejis, kai jūsų kosmetikos chirurgas turi tokias dygsnio fiziškai pašalinti.
v. Skausmas ar skausmas nėra ženklas nenormalumo
Tikrai jausmas šiek tiek diskomforto, taip pat kai diskomfortas yra natūralus įvykis, kad jūs galite tikėtis išieškojimo. Jūs tikrai turėtumėte skausmo mažinti narkotiką, kad padėtų jums spręsti šį klausimą. Be to, toks diskomfortas ar diskomfortas truktų tik nuo 5 iki 10 dienų.
Dr. Kourosh Tavakoli turi išsamią patirtį ir žinias apie įvairius nosies operacijos plastikos chirurgijos būdus. Kai ieškosite šio eksperto plastikos chirurgo sprendimų, galite tikėtis tik geriausių sveikatos priežiūros galimybių. Padarykite susirinkimą su Dr. Tavakoli šiandien. Daugiau informacijos rasite gydytojo Tavakoli nosies chirurgijoje.


Minutė, kurią jūs gaunate iš operacijos, jūs visada turėsite tam tikros formos Padengiantis nosį. Net jei chirurgija vyksta sklandžiai, iš tikrųjų vis tiek išgyvena kraujavimas. Kita vertus, norint išvengti bet kokios rūšies patinimų, jei turite atviros operacijos metodą, reikia 4 savaičių trukmės. "Papildoma kokybė, kuri skiriasi nuo uždarojo ir atviro metodo, - tai, kaip naudojamos dygsniai. Operacijoje lazerine nosies operacija pašalinami. Dr. Kourosh Tavakoli turi išsamų supratimą ir kompetenciją įvairių tipų kosmetikos chirurginio gydymo srityje.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.